A MOB és a MPB stratégiai partnere

Ösztöndíjasaink teljes névsora

Pályázó neve

Sportág

Oktatási intézmény, szak

2022

   
Balázs Krisztián Szertorna Testnevelési Egyetem/BA edző
Gulyás Michelle Öttusa Nemzeti Közszolgálati Egyetem/bűnügyi szak, bünüldözés 
Lucz Anna Kajak Budapesti Gazdasági Egyetem/pénzügy és számvitel
Magyari Alda Vízilabda Testnevelési Egyetem/BA edző
Márton Anna Vívás Károli Gáspár Református Egyetem/pszichológia Msc
Mocsári Bence Paratriatlon Szegedi Tudományegyetem/kereskedelem és marketing
Szabó-Feltóthy Eszter Úszás Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem/vegyészmérnök
Szőke Alex Birkózás Testnevelési Egyetem/BA edző
Tusnády Nimród Sportmászás Prohászka Katolikus Gimnázium
Tiborcz Dániel Gyorskorcsolya Budapesti Gazdasági Egyetem/közösségszervezés
Wermeser Zsombor Parakerékpár Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem/gépészmérnök

2021

   
Bőhm Csaba Öttusa Testnevelési Egyetem/BSc edző
Csere Gáspár Atlétika Testnevelési Egyetem/sport, nevelés- és társadalomtudomány
Csikós Zsóka Kajak Testnevelési Egyetem/sport - és rekreációszervezés
Ekler Luca Paraatlétika Testnevelési Egyetem/MSc szakedző
Érdi Mária Vitorlázás Budapesti Corvinus Egyetem/ gazdálkodási és menedzsment (angol)
Gasparics Fanni Jégkorong Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem / villamosmérnök
Gyurátz Réka Atlétika Testnevelési Egyetem/ MSc szakedző
Hammerl Soma Richárd Sportlövészet Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem /gazdaságinformatikus
Helebrandt Máté Atlétika Nyíregyházi Egyetem/sport- és rekreációszervezés
Kardos Bence László Öttusa Testnevelési Egyetem/BSc edző
Keszthelyi-Nagy Rita Vízilabda Testnevelési Egyetem/BSc edző
Kiss Péter Pál Parakajak Kölcsey Ferenc Gimnázium
Kreiss Fanni Vívás Semmelwei Egyetem/ ápolás és betegellátás, gyógytornász
Kriza Anna Judo Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
Kropkó Mária Triatlon Kölcsey Ferenc Gimnázium
Lupkovics Dóra Vívás Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem/ marketing Msc
Mészáros Krisztofer Torna Győri SZC Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportisk. Technikum
Olasz Anna Úszás Debreceni Egyetem/sportközgazdász
Pásztor Flóra Vívás Testnevelési Egyetem/BSc edző
Payer Kata Paraúszás Kürt Alapítványi Gimnázium
Rendessy Eszter Kajak Kölcsey Ferenc Gimnázium
Száraz Evelin Eszter Paraúszás Kolping Katolikus Iskola - Sportgimnázium
Tóth Zita Alpesi sí Újpesti Bródy Imre Gimnázium
Vas János Jégkorong Testnevelési Egyetem/BSc edző
Zombori Gábor Úszás Testnevelési Egyetem Gyakorló Gimnázium

2020

   
Császár Hunor-Róbert Jégkorong Testnevelési Egyetem - sportedző OKJ
Dávay Márk Triatlon Dunaújvárosi Egyetem - kommunikáció és média
Gál Péter István Kajak-Kenu Károli Gáspár Egyetem - jogász
Helebrandt Máté Atléta Nyíregyházi Egyetem - sport- és rekreációszervezés
Horváth Imola Jégkorong Kodolányi János Gimnázium
Juhász Adrián Evezés Debreceni Egyetem - kereskedelem és marketing
Lévai Tamás Birkózás Pázmány Péter Katolikus Egyetem - kommunikáció és médiatudomány
Lévai Zoltán Birkózás Eszterházy Károly Egyetem - sport- és rekreációszervezés
Márton Anna Vívás ELTE- pszichológia
Lovász Dorina Eszter Sportlövészet Budapesti Gazdasági Egyetem - turizmus- és vendéglátás
Mihály Ákos Jégkorong Testnevelési Egyetem - sportedző OKJ
Nagy Krisztián Tamás Jégkorong Pázmány Péter Katolikus Egyetem - jogász
Novoszáth Melinda Úszás Pázmány Péter Katolikus Egyetem- nemzetközi tanulmányok
Özbas Szofi Judo Verseghy Ferenc Gimnázium
Réti Kamilla Öttusa Eszterházy Károly Egyetem - testnevelő- edző
Sándor Nikolett Curling Pécsi Tudományegyetem - doktori pszichológia
Soós Gergely Triatlon Óbudai Egyetem - kereskedelem és marketing
Sterck Laura Karate Budapesti Sportszövetségek Uniója - sportedző
Szűcs Gabriella Vízilabda Állatorvostudományi Egyetem - állatorvosi osztatlan
Tiborcz Dániel Gyorskorcsolya Soter-Line Oktatási Továbbképző - fotógráfus, fotótermék kereskedő

2019

   
Bejczi Botond Balázs gyorskorcsolya Testnevelési Egyetem/osztatlan tanári képzés
Budai Dorina vívás Testnevelési Egyetem/szakedző
Dávid Máté kézilabda Eszterházy Károly Egyetem/edző
Dóczé Ádám kajak Milton Friedman Egyetem/sportlétesítmény menedzsment
Gecse Márton István kajak Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem/nemzetközi gazdálkodás
Gulyás Zsombor István birkózás Testnevelési Egyetem/rekreációszervezés
Kalincsák Eszter öttusa Testnevelési Egyetem / szakedző
Karai Levente triatlon Pécsi Tudományegyetem / kereskedelem és marketing
Katona Renáta vívás Károli Gáspár Református Egyetem / óvodapedagógus
Lehmann Csongor triatlon Miskolci Egyetem / emberi erőforrások
Pavuk Tíra atlétika Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem / gazdálkodási és menedzsment
Pekler Zalán Tibor sportlövészet Budapesti Gazdasági Egyetem / gazdálkodás és menedzsment
Péni István sportlövészet Budapesti Corvinus Egyetem / gazdálkodás menedzsment
Rasovszky Kristóf úszás Pannon Egyetem / villamosmérnöki
Sárosi Laura tollaslabda Széchenyi István Egyetem / sportdiplomáciai tanácsadó
Simon Béla evezés Testnevelési Egyetem / szakedző
Sömenek Onon Katalin úszás Pázmány Péter Katolikus Egyetem / igazságügyi igazgatási
Toma Dorina sportlövészet Budapesti Gazdasági Egyetem / gazdálkodás és menedzsment
Tóth Dávid kajak Edutus Egyetem / gazdálkodási és menedzsment
Vadnai Jonatán vitorlás Budapesti Gazdasági Egyetem / kereskedelem és marketing
Zámbó-Gólya Fruzsina vívás Edutus Egyetem / kereskedelem és marketing 

2018

   
Barnai Judit kosárlabda Edutus Főiskola/turizmus-vendéglátás
Bedők Gergely evezés Széchényi István E./kereskedelem és marketing
Boros Alexandra öttusa Eszterházy Károly E./sport és rekreációszervezés
Dávid Krisztina sportlövészet Károli Gáspár Ref. Egyetem/pszichológia
Hagymási Réka kajak

Edutus Főiskola/kereskedelem és marketing

Jansik Szilárd vízilabda Edutus Főiskola/gazdálkodás és menedzsment
Kállai Zoltán torna Budapesti Metropolitan Egyetem/gazdálkodási és menedzsment
Karai Botond triatlon Pécsi TE/pénzügy és számvitel
Kiss Tamás kenu Óbudai Egyetem/ műszaki menedzser
Kovács Barbara gyalogló Wekerle Sándor Üzleti Főiskola/kereskedelem és marketing
Major Veronika sportlövészet Pécsi Tudományegyetem/ápolás és betegellátás
Moravcsik Angéla gerelyhajító Budapesti Műszaki Egyetem/gazdálkodás és menedzsment
Polivka Dóra evezés Testnevelési Egyetem/szakedző
Szigeti Roland evezés Széchenyi István Egyetem/műszaki menedzser
Zámbó Balázs úszás Edutus Főiskola/mechatronikai mérnök
Zámbó-Gólya Fruzsina vívás Edutus Főiskola/kereskedelem és marketing

2017

   
Bácskai Máté evezés Budapesti Corvinus Egyetem/alkalmazott közgazdaságtan
Bedők Gergely evezés Széchenyi István Egyetem/ kereskedelem és marketing
Bicsák Bence triatlon Pécsi Tudományegyetem/gazdálkodás és menedzsment
Csonka András paraasztalitenisz Testnevelési Egyetem/OKJ/sportedző
Csonka Zsófia sportlövészet Pécsi Tudományegyetem/ pszichológia
Czéllai-Vörös Zsófia kajak Széchenyi István Egyetem/ kereskedelem és marketing
Dina Márton kerékpár Budapesti Metropolitan E./kommunikáció és médiatudomány
Esztergályos Patrik vívás Budapesti Metropolitan E./kommunikáció és médiatudomány
Gangl Edina vizilabda Eszterházy Károly Egyetem/rekreációszervezés és egészségfejl.
Garda Krisztina vizilabda Szent István Egyetem/kertészmérnök
Halász Bence atlétika Nyugat - magyarországi Egyetem/rekreációszervezés és egészségfejl.
Keszthelyi Rita vizilabda Budapesti Gazdasági Egyetem/ kereskedelem és marketing
Krizsán Szabolcs judo Nemzeti Közszolgálati Egyetem/ hadtudományi és honvédtisztképző
Krémer Eszter evezés Testnevelési Egyetem/OKJ/sí oktató
Lehmann Bence triatlon Eszterházy Károly Egyetem/ rekreációszervezés és egészségfelj.
Madarász Dóra asztalitenisz Budapesti Corvinus Egyetem/kommunikáció és médiatudomány
Nagy Péter birkózás Budapesti Gazdasági Egyetem/kereskedelem és marketing
Orosz Beáta gyorskorcsolya Budapesti Műszaki Egyetem/tanár-közgazdásztanár
Pulai Bence úszó Testnevelési Egyetem/testnevelő-edző
Racskó Fruzsina Lilla kajak Vörösmarty Mihály Gimnázium
Rohács Réka úszás Altiszt Gimnázium
Sárszegi Noémi triatlon Pécsi Tudományegyetem/gazdálkodás és menedzsment (angol)
Tóth Tamás paraúszás Testnevelési Egyetem/sportszervező
Vadnai Benjamin vitorlázás Budapesti Gazdasági Egyetem/ kereskedelem és marketing (angol)
Varga Eszter öttusa Kodolányi János Gimnázium

2016

   
Bogár Gábor kajak SZIE-GAEK/ agrármérnök
Cho Taeun Sándor vívás Budapesti Corvinus Egyetem/ gazd-i és pénzügy-matem. elemzés
Dósa Dániel Márk vívás Budapesti Corvinus Egyetem/ emberi erőforrások
Galambos Ramóna birkozás Pécsi Tudományegyetem/testnevelő-edző
Lévai Márton vízilabda Edutus Főiskola/ nemzetközi gazdálkodás
Madarász Dóra Csilla asztalitenisz Budapesti Corvinus Egyetem/ kommunikáció és médiatud.
Malcsiner Eszter kajak Budapesti Gazdasági Főiskola/ turizmus és vendéglátás (angol)
Ormándi Rebeka Anna öttusa Szegedi Tudományegyetem/ pszichológia
Palancsa Dorottya curling Gábor Dénes Főiskola/ gazdálkozás menedzsment
Ravasz Etele Koppány vívás Budapesti Sportszövetségek Uniója/ sportedző
Somhegyi Nóémi vízilabda Eszterházy Károly Főiskola/sportszervező
Stollár Fanni tenisz Kovács Pál Baptista Gimnázium
Szabó Ágnes Viktória kajak Budapesti Corvinus Egyetem/ pénzügy és számvitel
Venyercsán Bence Barnabás atlétika ELTE /jogász
Veszprémi Fruzsina öttusa Lánczos Kornél Gimnázium

2015

   
Bán Kristóf Tamás kajak Szegedi Tudományegyetem/jogász
Béres Bence  gyorskorcsolya Tesnevelési Egyetem/ testnevelő-edző
Bukócki Bianka vívás Budapesti Sportszövetségek Uniója/ sportedző
Juhász Adrián Attila evezés Széchényi Isván Egyetem/ környezetmérnőki és építészmérmöki
Katrinecz Rita kajak Óbudai Egyetem/ műszaki menedzser
Keszthelyi Rita vizilabda Budapesti Gazdasági Főiskola/ kereskedelem és marketing
Klis Krisztián öttusa Pannon Egyetem/ nemzetközi gazdálkodás
Madarász Dóra asztalitenisz Budapesti Courvinus E./kommunikáció és médiatud.
Nguyen Anasztázia atlétika Károli Gáspár Református E./ jogász
Novoszáth Melinda úszás Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. Szeged
Schenk Áron kajak Óbudai Egyetem/ könnyűipari és környezetvédelmi kar
Szabó László birkózás Budapesti Komm. és Üzleti Főisk./kommunikáció és médiatud.
Varga Dávid kenu Szegedi Tudományegyetem/ pszichológia
Veréb István birkózás Budapesti Komm. és Üzleti Főisk./kereskedelem és marketing

2014

   
Ambrus Krisztina asztalitenisz Budapesti Corvinus Egyetem/élelmiszermérnök
Bertus Kitti evezés Szinergia Üzleti Szki/ pénzügyi-számviteli ügyintéző
Farkasdi Ramóna kajak Széchényi István Egyetem /nemzetközi igazgatás
Gercsák Szabina judo Miskolci Egyetem
Hidvégi Vid torna Budapesti Sportszövetségek Uniója /sportedző
Horváth  Zsanett triatlon Best Work Oktató és Szolg. Kft.
Joó Abigél judo Szent István Egyetem, Ybl Miklós Építésztud./ építészmérnök
Lantos Ádám kenu OKTÁV Továbbképző Központ/ járműfényező
Meilinger Csaba paraúszás Pécsi Tudományegyetem/Jogász
Réti Anna  öttusa Szegedi Tudományegyetem/ földtudomány
Schmelcz Vivien Fanni atlétika Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főisk.
Simon Béla evezés Nyugat- Magyarország Egyetem
Szabó Kristóf Zoltán kenu BGF Külkereskedelmi Kar/ nemzetközi gazdálkodás (angol ny.)
Tóth Márton kenu Károli Gáspár Református Egyetem/ pszichológia
Várhelyi Anna Judit vívás Budapesti Sportszövetségek Uniója/ sportszervező
Zs. Tóth Anna öttusa Altisz Alapítványi Gimnázium
Támogatóink