Ösztöndíjasaink teljes névsora

Pályázó neve

Sportág

Oktatási intézmény, szak

2017

   
Halász Bence atlétika Nyugat - magyarországi Egyetem/rekreációszervezés és egészségfejl.
Keszthelyi Rita vizilabda Budapesti Gazdasági Egyetem/ kereskedelem és marketing
Esztergályos Patrik vívás Budapesti Metropolitan E./kommunikáció és médiatudomány
Tóth Tamás paraúszás Testnevelési Egyetem/sportszervező
Vadnai Benjamin vitorlázás Budapesti Gazdasági Egyetem/ kereskedelem és marketing (angol)
Nagy Péter birkózás Budapesti Gazdasági Egyetem/kereskedelem és marketing
Bácskai Máté evezés Budapesti Corvinus Egyetem/alkalmazott közgazdaságtan
Gangl Edina vizilabda Eszterházy Károly Egyetem/rekreációszervezés és egészségfejl.
Csonka Zsófia sportlövészet Pécsi Tudományegyetem/ pszichológia
Krizsán Szabolcs judo Nemzeti Közszolgálati Egyetem/ hadtudományi és honvédtisztképző
Bicsák Bence triatlon Pécsi Tudományegyetem/gazdálkodás és menedzsment
Lehmann Bence triatlon Eszterházy Károly Egyetem/ rekreációszervezés és egészségfelj.
Garda Krisztina vizilabda Szent István Egyetem/kertészmérnök
Rohács Réka úszás Altiszt Gimnázium
Madarász Dóra asztalitenisz Budapesti Corvinus Egyetem/kommunikáció és médiatudomány
Pulai Bence úszó Testnevelési Egyetem/testnevelő-edző
Vagra Eszter öttusa Kodolányi János Gimnázium
Csonka András paraasztalitenisz Testnevelési Egyetem/OKJ/sportedző
Orosz Beáta gyorskorcsolya Budapesti Műszaki Egyetem/tanár-közgazdásztanár
Dina Márton kerékpár Budapesti Metropolitan E./kommunikáció és médiatudomány
Bedők Gergely evezés Széchenyi István Egyetem/ kereskedelem és marketing
Czéllai-Vörös Zsófia kajak Széchenyi István Egyetem/ kereskedelem és marketing
Sárszegi Noémi triatlon Pécsi Tudományegyetem/gazdálkodás és menedzsment (angol)
Krémer Eszter evezés Testnevelési Egyetem/OKJ/sí oktató
Racskó Fruzsina Lilla kajak Vörösmarty Mihály Gimnázium

2016

   
Ravasz Etele Koppány vívás/kard Budapesti Sportszövetségek Uniója/ sportedző
Cho Taeun Sándor vívás/párbajtőr Budapesti Corvinus Egyetem/ gazd-i és pénzügy-matem. elemzés
Dósa Dániel Márk vívás/tőr Budapesti Corvinus Egyetem/ emberi erőforrások
Lévai Márton vízilabda/ kapus Edutus Főiskola/ nemzetközi gazdálkodás
Somhegyi Nóémi vízilabda Eszterházy Károly Főiskola/sportszervező
Galambos Ramóna birkozás Pécsi Tudományegyetem/testnevelő-edző
Palancsa Dorottya curling Gábor Dénes Főiskola/ gazdálkozás menedzsment
Bogár Gábor kajak SZIE-GAEK/ agrármérnök
Venyercsán Bence Barnabás atlétika/gyaloglás ELTE /jogász
Madarász Dóra Csilla asztalitenisz Budapesti Corvinus Egyetem/ kommunikáció és médiatud.
Malcsiner Eszter kajak Budapesti Gazdasági Főiskola/ turizmus és vendéglátás (angol)
Ormándi Rebeka Anna öttusa Szegedi Tudományegyetem/ pszichológia
Szabó Ágnes Viktória kajak Budapesti Corvinus Egyetem/ pénzügy és számvitel
Veszprémi Fruzsina öttusa Lánczos Kornél Gimnázium
Stollár Fanni tenisz Kovács Pál Baptista Gimnázium

2015

   
Madarász Dóra asztalitenisz Budapesti Courvinus E./kommunikáció és médiatud.
Nguyen Anasztázia atlétika Károli Gáspár Református E./ jogász
Szabó László birkózás Budapesti Komm. és Üzleti Főisk./kommunikáció és médiatud.
Veréb István birkózás Budapesti Komm. és Üzleti Főisk./kereskedelem és marketing
Juhász Adrián Attila evezés Széchényi Isván Egyetem/ környezetmérnőki és építészmérmöki
Béres Bence  gyorskorcsolya Tesnevelési Egyetem/ testnevelő-edző
Bán Kristóf Tamás kajak Szegedi Tudományegyetem/jogász
Katrinecz Rita kajak Óbudai Egyetem/ műszaki menedzser
Schenk Áron kajak Óbudai Egyetem/ könnyűipari és környezetvédelmi kar
Varga Dávid kenu Szegedi Tudományegyetem/ pszichológia
Klis Krisztián öttusa Pannon Egyetem/ nemzetközi gazdálkodás
Novoszáth Melinda úszás Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. Szeged
Keszthelyi Rita vizilabda Budapesti Gazdasági Főiskola/ kereskedelem és marketing
Bukócki Bianka vívás/párbajtőr Budapesti Sportszövetségek Uniója/ sportedző

2014

   
Joó Abigél judo Szent István Egyetem, Ybl Miklós Építésztud./ építészmérnök
Hidvégi Vid torna Budapesti Sportszövetségek Uniója /sportedző
Gercsák Szabina judo Miskolci Egyetem
Szabó Kristóf Zoltán kenu BGF Külkereskedelmi Kar/ nemzetközi gazdálkodás (angol ny.)
Lantos Ádám kenu OKTÁV Továbbképző Központ/ járműfényező
Zs. Tóth Anna öttusa Altisz Alapítványi Gimnázium
Várhelyi Anna Judit vívás Budapesti Sportszövetségek Uniója/ sportszervező
Meilinger Csaba paraúszás Pécsi Tudományegyetem/Jogász
Farkasdi Ramóna kajak Széchényi István Egyetem /nemzetközi igazgatás
Horváth  Zsanett triatlon Best Work Oktató és Szolg. Kft.
Ambrus Krisztina aqsztalitenisz Budapesti Corvinus Egyetem/élelmiszermérnök
Réti Anna  öttusa Szegedi Tudományegyetem/ földtudomány
Schmelcz Vivien Fanni atlétika Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főisk.
Bertus Kitti evezés Szinergia Üzleti Szki/ pénzügyi-számviteli ügyintéző
Tóth Márton kenu Károli Gáspár Református Egyetem/ pszichológia
Simon Béla evezés Nyugat- Magyarország Egyetem
Támogatóink